Semina ya Ushindi Gosheni – Mtume Maboya

Kwa maelekezo zaidi wasiliana na pastor Justine Kaleb 0755545600/0713636264

One thought on “Semina ya Ushindi Gosheni – Mtume Maboya

  1. Hii ni muhimu kwa watu wote kwa kuwa akukaribishae NENO la MUNGU akupa kitu cha kudumu ILA maneno ya watu ni ya kupita.Tutakuwepo kutoka MENNONITE UKONGA

Andika maoni yako

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s